Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

mirulle 

Lužnice (srpen 2010)

87 fotek 5.8.2010 - zobrazení
Ačkoliv se nejprve výprava chystala na řeku Moravu, na poslední chvíli jsme přehodnotili naše cíle a vydali se o něco více na jihozápad - po proudu řeky Lužnice. I prvotní plány počítaly s malou posádkou našich kanoí, ale záležitost se stala ještě o něco komornější, když se nám podařilo vyplout pouze ve 4 lidech. Když teď o tom tak přemýšlím, tak nás bylo vlastně 6. Jela s námi i Honzova babička, která bedlivě střežila obsah bezpečnostní krabičky, a taky samozřejmě Michael Kalič. Těžko se mu někdy dorovnat...
Tak nějak za běhu člověk začne zjišťovat, co všechno zapomněl. To se stalo i mně... Zubní kartáček si na mě v drogerii musel chvíli počkat. Ale co bylo asi ještě trošku horší, tedy alespoň z pohledu dokumentace - můj foťák se nechtěl nastartovat. Později se ukázalo, že jsem doma místo nabití baterek baterky vybil, takže by byl celkem zázrak, kdyby se mi foťák sám spustil.
Jestli bych teď měl shrnout, co s Lužnicí, asi bych rád zmínil, že přenášet všechny její jezy není úplně to ono. Ale když už přenášení člověk přenese přes srdce, uvědomí si, že ty jezy mohl přenášet v dešti a že to počasí se i celkem povedlo, navzdory předpovědi.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron